O firmie

O firmie

Firma RODAN została założona w 2003 roku przez pasjonatów, którzy po wielu latach doświadczenia w branży stolarki budowlanej, postanowili wprowadzić nową jakość usług na szczecińskim rynku.


Od samego początku nasza firma dążyła do świadczenia usług najwyższej jakości, z naciskiem na indywidualne podejście do klienta. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami, nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona odbiorców, a różnorodność oraz nowoczesność naszych produktów, jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów.

 


Zdobycie zaufania oraz renomy którą się cieszymy, wymagało wielu lat wytężonej pracy oraz uczciwego i profesjonalnego podejścia do każdej realizacji.


Naszym celem zawsze było zapewnienie kompleksowej i spersonalizowanej obsługi, dlatego od samego początku postawiliśmy na własne grupy monterskie z bogatym doświadczeniem i umiejętnościami. Nasi  doradcy handlowi to zespół wykwalifikowanych fachowców z wieloletnim doświadczeniem, którzy dokładnie analizują każdą ofertę, aby zaproponować najlepsze rozwiązanie techniczne i finansowe dla danej inwestycji.


Przez ponad 20 lat istnienia firmy, ciągle dynamicznie się rozwijamy. Oprócz obsługi klientów indywidualnych i deweloperów, zrealizowaliśmy wiele prestiżowych inwestycji we współpracy z czołowymi partnerami na szczecińskim rynku. Dzięki tysiącom zadowolonych klientów, jesteśmy w pełni zdeterminowani do kontynuowania ciężkiej pracy i podnoszenia standardów obsługi oraz jakości oferowanych produktów. W 2023 roku zakończyliśmy budowę nowej siedziby firmy RODAN, która oprócz biura handlowego i administracji, obejmuje także obszerny magazyn, co znacząco poprawiło komfort pracy oraz obsługę zamówień.


Śledząc zmieniające się trendy w branży budowlanej oraz rosnące wymagania stawiane przed stolarką, zawsze staramy się być na bieżąco i oferować nowoczesne rozwiązania dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Godziny otwarcia:
pn - pt: 8:00 - 16:00© 2024 Rodan. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin